Trainingsschema ZH 2017-2018

daguurploegterrein
Trainingen opZennestervanaf 14/08/2017
maandag19u00 - 20u30DamesB1
20u00 - 20u30U17+U21B2
20u30 - 21u30U17B1
U21B2
dinsdag18u30 - 20u00U12C
U13B2
U15B1
20u00 - 21u30ReservenB1
1ste PloegB2
woensdag17u30 - 18u30U6D
18u00 - 19u00U7A,BC1
U7CC2
18u30 - 19u45U8AC2
U8B,CC3
U9A,B,CB1
19u00 - 20u15U10AD
U10BC1
U11B2
19u45 - 21u15DamesB1
donderdag18u30 - 20u00U12D
U13C
U17B1
U21B2
20u00 - 21u00VetsC
20u00 - 21u30ReservenB1
1ste PloegB2
vrijdag18u00 - 19u00U6D
U7A,B,CB1
18u30 - 19u45U9A,B,CB2
19u00 - 20u15U8AC1
U8BC2
U8CC3
U10A,BB1
U11D
19u45 - 21u15U15B2

Zaaltrainingsschema U5 tot U21 ZH 2017-2018

DatumUurLeest Sporthal Kouter Leest Indoor kunstveldDe Beemden
vrijdag 03/1118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
maandag 6/1118u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 7/1118u00 - 20u00U12
woensdag 8/1117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 10/1118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
zondag 12/1110u00 - 11u00U5"Voetbalspeeltuin"
maandag 13/1118u00 - 20u00U11
woensdag 15/1117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 17/1118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
maandag 20/1118u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 21/1118u00 - 20u00U13
woensdag 22/1117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 24/1118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
zondag 26/1110u00 - 11u00U5"Voetbalspeeltuin"
maandag 27/1118u00 - 20u00U15
woensdag 29/1117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 1/1218u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
maandag 4/1218u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 5/1218u00 - 20u00U12
woensdag 6/1217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 8/1218u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
zondag 10/1210u00 - 11u00U5"Voetbalspeeltuin"
maandag 11/1218u00 - 20u00U11
woensdag 13/1217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 15/1218u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00U10
maandag 18/1218u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 19/1218u00 - 20u00U13
woensdag 20/1217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 22/1218u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
19u00 - 20u00 U10
WINTERSTOP23/12/2017 tot01/01/2018
dinsdag 02/0118u00 - 20u00U12/U13
woensdag 03/0117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 05/0118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
maandag 08/0118u00 - 20u00U15
woensdag 10/0117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 12/0118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
maandag 15/0118u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 16/0118u00 - 20u00U13
woensdag 17/0117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 19/0118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
maandag 22/0118u00 - 20u00U11
woensdag 24/0117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 26/0118u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
maandag 29/0118u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 30/0118u00 - 20u00U12
woensdag 31/0117u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 02/0218u00 - 19u00U8b,cU6 groep 2
maandag 05/0218u00 - 20u00U15
woensdag 07/0217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 09/0218u00 - 20u00U8b,cU6 groep 2
maandag 12/0218u00 - 20u00U9a,b,c
dinsdag 13/0218u00 - 20u00U13
woensdag 14/0217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 16/0218u00 - 20u00U8b,cU6 groep 2
maandag 19/0218u00 - 20u00U11
woensdag 21/0217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u00U17+U21(afspreken)
vrijdag 23/0218u00 - 20u00U8b,cU6 groep 2
maandag 26/0218u00 - 20u00U9
dinsdag 27/0218u00 - 20u00U12
woensdag 28/0217u30 - 19u00U7a,b,c
17u30 - 18u30U6 groep 1
18u30 - 19u30U8a
21u00 - 22u 00U17+U21(afspreken)