U8A-B
Trainers U8:
Koen Lauwers, Gert Vercammen
Afgevaardigde U8:
David Delvaux, Kristof Delcroix
Spelers U8:
Advik Godbole
Arthur Huybrechts
Dre Lauwers
Elias Warsame
Eliot Wellens
Ferre Verhoeven
Ides Pikaerts
Isho Cani
Jeff Delvaux
Lennert Dufour
Leon Delcroix
Lou Van Humbeek
Mathieu David
Sacha Op de Beeck Claix
Safwan El Barji Laarquak
Soufiane Ben Touhami
Viktor Vercammen
Warre Van Vlasselaer
William Gray
U8A Kalender 2-GEW U8 BG
26/08/2023 | 13u-17:30u | Tornooi | Rupel Boom | |
2/09/2023 | 09:30 | ZH A | Rupel Boom C | 7 - 13 |
9/09/2023 | 09:30 | Jong Vl Kruibeke | ZH A | 10 - 6 |
16/09/2023 | 09:30 | ZH A | VC Leest | 8 - 14 |
24/09/2023 | 11:15 | Londerzeel SK C | ZH A | 8 - 16 |
30/09/2023 | 10:30 | ZH A | Eendracht Bazel | 11 - 16 |
7/10/2023 | 09:30 | ZH A | FC Oppuurs A | 6 - 20 |
14/10/2023 | 10:00 | Rob-Ham-Moerz A | ZH A | 7 - 19 |
21/10/2023 | 15:00 | Rupel Boom C | ZH A | 13 - 7 |
28/10/2023 | 10:30 | ZH A | Jong Vl Kruibeke | 13 - 17 |
01/11/2023 | Tornooi | KV Mechelen(Malinwa Cup) | VM | NIEUW |
4/11/2023 | 12:00 | VC Leest | ZH A | 13 - 7 |
11/11/2023 | 10:30 | ZH A | Londerzeel SK C | 14 - 6 |
18/11/2023 | 09:30 | Eendracht Bazel | ZH A | 15 - 10 |
25/11/2023 | 09:30 | FC Oppuurs A | ZH A | 28 - 8 |
2/12/2023 | 10:30 | ZH A | Rob-Ham-Moerz A | 7 - 8 |
9/12/2023 | 10:00 | ZH A(Vriendsch) | Londerzeel United | 13 - 14 |
13/01/2024 | 12:15 | Ol Brussels Ac | ZH A | 15 - 10 |
20/01/2024 | 10:30 | ZH A | RWDM Girls M | Afgelast |
27/01/2024 | 10:30 | ZH A | KSC Grimbergen C | 5 - 0 FF |
3/02/2024 | 11:15 | Vilvoorde city A | ZH A | 11 - 12 |
17/02/2024 | 10:30 | ZH A | Sp FC Haren | 13 - 12 |
24/02/2024 | 10:50 | E.Maz.Opwijk D | ZH A | 3 - 18 |
2/03/2024 | 10:30 | ZH A | Strombeek 1932 B | 14 - 1 |
09/3/2024 | 10:30 | ZH A | Ol Brussels Ac | 7 - 13 |
17/03/2024 | WORDT VERPLAATST | RWDM Girls M | ZH A | |
23/03/2024 | 09:30 | KSC Grimbergen C | ZH A | 4 - 23 |
30/03/2024 | Tornooi | DElta Londerzeel | VM | |
6/04/2024 | 10:30 | ZH A | Vilvoorde city A | |
13/4/2024 | 12:30 | Sp FC Haren | ZH A | |
20/04/2024 | 10:30 | ZH A | E.Maz.Opwijk D | |
27/04/2024 | 09:30 | Strombeek 1932 B | ZH A | |
5/05/2024 | Tornooi | SC Mechelen | VM | |
12/05/2024 | Tornooi | ZH A | VM |
U8B Kalender 2-GEW U8 BV
19/08/2023 | Tornooi | SK Laar | VM | |
2/09/2023 | 09:30 | ZH B | Fen Beig Humbeek D | 12 - 8 |
10/09/2023 | 09:30 | KFC Meise C | ZH B | 7 - 12 |
16/09/2023 | 09:30 | ZH B | SK Laar | 3 - 27 |
23/09/2023 | AFGELAST | Sp Tange | ZH B | |
30/09/2023 | 09:00 | Sp Tisselt C | ZH B | 5 - 15 |
7/10/2023 | 09:30 | ZH B | Vilvoorde City B | 9 - 19 |
14/10/2023 | 09:30 | KSC Grimbergen C | ZH B | 2 - 4 |
21/10/2023 | 09:00 | Fen Beig Humbeek D | ZH B | 8 - 17 |
28/10/2023 | 10:30 | ZH B | KFC Meise C | 22 - 4 |
11/11/2023 | AFGELAST | ZH B | Sp Tange | |
18/11/2023 | 09:30 | ZH B | Sp Tisselt C | 11 - 3 |
22/11/2023 | 18:30 | SK Laar | ZH B | 7 - 21 |
26/11/2023 | 09:30 | Vilvoorde City B | ZH B | 15 - 20 |
2/12/2023 | 10:30 | ZH B | KSC Grimbergen C | 5 - 0 |
13/01/2024 | 09:30 | KFC Sparta Haacht A | ZH B | 3 - 25 |
20/01/2024 | 10:30 | ZH B | VC Rijmenam B | Afgelast |
27/01/2024 | 10:30 | ZH B | SK Peulis | 11 - 11 |
04/2/2024 | 09:30 | Vilvoorde City B | ZH B | 1 - 26 |
17/2/2024 | 10:30 | ZH B | Sp Tisselt B | 14 - 12 |
24/02/2024 | 10:00 | VK Heindonk | ZH B | 5 - 14 |
02/3/2024 | 10:30 | ZH B | KFC Katelijne A | 15 - 6 |
09/3/2024 | 10:30 | ZH B | KFC Sparta Haacht A | 12 - 7 |
16/03/2024 | 11:00 | VC Rijmenam B | ZH B | 7 - 17 |
23/03/2024 | 09:15 | SK Peulis | ZH B | 8 - 4 |
01/04/2024 | Tornooi | RB Elzestraat | NIEUW | |
6/04/2024 | 10:30 | ZH B | Vilvoorde City B | |
13/04/2024 | 10:30 | Sp Tisselt B | ZH B | |
20/04/2024 | 10:30 | ZH B | VK Heindonk | |
27/04/2024 | 11:00 | KFC Katelijne A | ZH B | |
01/05/2024 | Tornooi | KSK Wavria | NIEUW | |
12/05/2024 | VM | Tornooi | ZH B | NIEUW |