Jeugdopleiding en Seniors 2022 – 2023

De AVJO (algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding) is verantwoordelijk voor het uitzetten van de grote lijnen op sportief vlak en fungeert als schakel tussen het bestuur en de technische staf. Hij wordt bijgestaan door de TVJO’s (technisch verantwoordelijken jeugdopleiding) die op technisch vlak de jeugdtrainers ondersteunen, begeleiden en waken over de continuïteit en kwaliteit van de opleiding.

Zij houden zich met het zuiver sportieve bezig en dragen de visie van de club – een normale doorstroming van de jeugd van duiveltje tot, hopelijk, eerste elftal – verder uit doorheen de jeugdcategorieën. Hiermee tonen we aan dat Zennester blijft investeren in een degelijke jeugdwerking.

Koen Lauwers
AVJO en TVJO en Coördinator Onderbouw U5 – U6 – U7 – U8 – U9

tel : 0473/67 44 97
e-mail : sportief@zennester.be

Bart Vercammen
Coördinator Bovenbouw U15–U17–Reserven-1ste Ploeg-Dames

tel : 0486/95 11 17
e-mail : chapelwineries@hotmail.com

Frederik Verhaeghe
Coördinator Middenbouw U10–U11–U12–U13

tel : 0497/62 21 24
e-mail : frederikverhaeghe@gmail.com

Trainers :

U5/U6 : Steven Ardies, GSM: 0494/153592, mail: steven_ardies@hotmail.com en Kevin Smedts, GSM: 0472/665159, mail: kevin.smedts@hotmail.com
U7 : Koen Lauwers, GSM: 0473/674497, mail: Lauwers.koen@telenet.be en Gert Vercammen, GSM: 0479/934985, mail: gert_vercammen@mail.com

U8 : Benny Willems, GSM: 0471/673600, mail: bennywillems@hotmail.be en Steven Ardies, GSM: 0494/153592, mail: steven_ardies@hotmail.com
U9 : Daan Van Stichel, GSM: 0475/678401, mail:deunke@outlook.com en Nadia Van der Elst, GSM: 0475/310640, mail:nadia.van.der.elst@telenet.be
U10 : Ben Vannitsen, GSM: 0475/218307, mail: benvannitsen@hotmail.com en Frederik Verhaeghe, GSM: 0497/622124, mail: frederikverhaeghe@gmail.com
U11 : Stijn Metdenancxt, GSM: 0473/830262, mail: stijnmetdenancxt@gmail.com en Patrick Fierens, GSM: 0476/919509, mail: Patrick.fierens1@telenet.be
U12 : Kevin Buys, GSM: 0476/846858, mail: kevinbuys@hotmail.com
U13 : Jorn Audiens, GSM: 0479/481505, mail: jornaudi@hotmail.com en Frederik Verhaeghe, GSM: 0497/622124, mail: frederikverhaeghe@gmail.com
U15 : Bart Vercammen, GSM: 0486/951117, mail: chapelwineries@hotmail.com, Kevin Van Den Eynde, GSM: 0475/499203, mail: kevin.vandeneynde23@telenet.be en Dimitri Ghysels, GSM: 0468/121979, mail: dimitri.ghysels@telenet.be
U17 : Gunther Dierickx, GSM: 0472/514392, mail: dierickx.gordts@skynet.be

Res : sportief@zennester.be
Vets : Gino Andries, GSM: 0477/956552, mail: gino.andries1@telenet.be
Dames : Kevin Van Den Eynde, GSM: 0475/499203, mail: kevin.vandeneynde23@telenet.be
1e ploeg : Dimitri Borms, GSM: 0485/088793, mail: dimitri.borms@hotmail.com

Keepertrainers :

Keeperstrainer 1ste Ploeg: Tom Van Dessel, GSM: 0476 35 71 10, mail: tom_vandessel@telenet.be

Middenbouw/Bovenbouw: Philippe Rummens, GSM: 0498/697401, mail: Philippe.rummens1@telenet.be