ALGEMENE KALENDER 23-24

DATUMUURreeks
21/02/202420:00Strombeek 1932 BZH CGewijzigd op 7/2
U15C
B
21/02/2024







23/2/202420:00FC OppuursZH A

(Reserv) Reg Res Antw B

24/02/202409:00ZH AEuropa 90 Kra B

(U15A) 2-Gew U15 BJ
B
24/02/202409:00Fen Beig Humb CZH B

(U9B) 2-Gew U9 BG

24/02/202410:00KVC Delta LonderzeelZH B

(U17B) 2-Gew U17 APVERANDERD
24/02/202410:00SK LaarZH A

(U12A) 2-Gew U12 AR

24/02/202410:00VK HeindonkZH B

(U8B) 2-Gew U8 BVVERANDERD
24/02/202410:50E.Maz.Opwijk DZH A

(U8A) 2-Gew U8 BG

24/02/202411:00ZH ASC Mechelen A

(U11A) 2-Gew U11 BC
B
24/02/202411:00ZH BKFC Meise B

(U11B) 2-Gew U11 AZ
B
24/2/202411:00Katelijne BZH A

(U9A) 2-Gew U9 BN

24/02/202412:30ZH BKV Bonheiden B

U15B 2-Gew U15 BQ
B
24/02/202412:30ZH CFEN Beig HuMB C

(U15C) 2-Gew U15 BC
A
24/2/202414:00Sint-Job FC CZH B

(Vets) Reg Res Antw Q+

24/02/202414:30KFC KatelijneZH

(U13) 2-Gew U13 BG

24/2/202415:30Lyra-Lierse Berl AZH

(Dames) 2 Prov Antw A

25/02/202409:30ZH AKalf Puursica A

(U10A) 2-Gew U10 AW
B
25/2/202410:00KFC Eppegem CZH Agewijzigd op 20/2
(U17A) 2-Gew U17 AN

25/02/202411:00ZH BVK Weerdegewijzigd op 28/1
(U10B) 2-Gew U10 BI
B
25/02/202410:30ZH aFC Zemst Sp Cnvt
(U7A) 2-Gew U7 BS
C3
25/02/202410:30ZH BFen Beig Humb Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL
D
25/02/202410:30ZHKFC Eppegemnvt
(U6) 2-Gew U6 AA
C1
25/2/202415:00SC MechelenZH

(1st plg)4 PROV D

26/2/202418:30ZH BFC Zemst Sp Bgewijzigd op 15/2
(U10B) 2-Gew U10 BI
B
28/02/202418:00VV Groot Kapelle BZH Bgewijzigd op 20/2
(U12B) 2-Gew U12 BB

1/03/2024







02/03/202409:00ZH AVV Groot Kapelle A

(U12A) 2-Gew U12 AR
B
02/03/202409:00ZH BVC Rijmenam

(U12B) 2-Gew U12 BB
B
02/03/202409:30FCS MarieK-Branst AZH A

(U11A) 2-Gew U11 BC

02/03/202409:30HOWM BZH B

(U11B) 2-Gew U11 AZ

02/03/202409:30Willebroekse SVZH A

(U10A) 2-Gew U10 AW

2/3/202410:00ZHBevel FC A

(Dames) 2 Prov Antw A
A
2/03/202410:30ZH AStrombeek 1932 B

(U8A) 2-Gew U8 BG
C1
02/3/202410:30ZH BKFC Katelijne A

(U8B) 2-Gew U8 BV

02/3/202411:00RB Elzestraat BZH anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS

2/03/202411:30SK Laar AZH Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL

2/03/202412:30ZH AKFC Lint

(U9A) 2-Gew U9 BNveranderdC3
2/03/202412:30ZH BKalf Puursica B

(U9B) 2-Gew U9 BGveranderdD
02/3/202413:00ZH ASK Steenhuffel

(U17A) 2-Gew U17 AN
B
02/03/202413:00ZH BFen Beigem Humb C

(U17B) 2-Gew U17 AP
A
02/03/202413:00Kalf Puursica aZH C

(U15C) 2-Gew U15 BC

02/03/202413:30KVC Delta LonderzeelZH A

(U15A) 2-Gew U15 BJ

02/03/202414:45ZHRB Elzestraat

(U13) 2-Gew U13 BGveranderdB
2/3/202415:00ZH BSt-Martinus Halle C

(Vets) Reg Res Antw Q+veranderdA
02/03/202415:30KCVV Elewijt AZH B

U15B 2-Gew U15 BQ

2/3/202416:30ZH AReet sk BGewijzigd op 2/2
(Reserv) Reg Res Antw B
B
2/3/202419:30ZH2e Zennester QUIZ




2/3/202419:30Sp Cl Duffel BZH

(1st plg)4 PROV D

3/03/202409:30Sp Kampenhout CZH B
GEWIJZIGD OP 12/1(U10B) 2-Gew U10 BI

03/03/202409:30Sp KampenhoutZHnvtGEWIJZIGD OP 12/1(U6) 2-Gew U6 AA

3/03/2024







4/03/202419:00ZH A(1/2 finale Silver cup)KVC Westerlo1/2 finale
U15A

6/03/2024







07/03/202418:30ZH AFen Beig Humb BGEWIJZIGD OP 22/1
(U15A) 2-Gew U15 BJ
B
8/3/202420:00SC City Pir AntwerpZH

(Dames) 2 Prov Antw A

09/03/202409:00ZH ASp Tisselt B

(U12A) 2-Gew U12 AR
B
09/03/202409:00ZH BKSK Wavria C

(U12B) 2-Gew U12 BB
B
09/03/202409:15RB Elzestraat AZH A

(U11A) 2-Gew U11 BC

09/03/202409:30SK SteenhuffelZH C

(U15C) 2-Gew U15 BC

9/03/202410:30ZH BLonderzeel Untd C

(U9B) 2-Gew U9 BG
D
09/3/202410:30ZH AOl Brussels Ac

(U8A) 2-Gew U8 BG
C1
09/3/202410:30ZH BKFC Sparta Haacht A

(U8B) 2-Gew U8 BV
C2
09/03/202411:00KFC Eppegem CZH

(U13) 2-Gew U13 BG

9/03/202413:30ZH AVolW Eikevliet BGEWIJZIGD op 9/1
(U9A) 2-Gew U9 BN

09/03/202411:15Vilvoorde CityZHnvt
(U6) 2-Gew U6 AA

9/3/202412:00Heffen SkZH A

(Reserv) Reg Res Antw B

09/3/202413:00ZH AFC Zemst Sp A

(U17A) 2-Gew U17 AN
B
09/03/202413:00ZH BSK Laar B

(U17B) 2-Gew U17 AP
A
09/3/202413:30KRC MechelenZH anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS

09/03/202414:30SK Laar BZH B

(U11B) 2-Gew U11 AZ

09/3/202415:00VC Leest CZH B

(U10B) 2-Gew U10 BI

9/3/202415:30SC Mechelen BZH B

(Vets) Reg Res Antw Q+

9/03/202418:00Kontich FC BZHGewijzigd op 2/2
(1st plg)4 PROV D

10/03/202409:30Londerzeel sk BZH A

(U15A) 2-Gew U15 BJ

10/03/202409:30KFC Muizen BZH B

U15B 2-Gew U15 BQ

10/03/202409:30ZH AInf Vilvoorde B

(U10A) 2-Gew U10 AW
B
10/03/202409:30Vilvoorde City BZH Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL

13/03/2024







14/03/202419:30KVC WesterloZH A1/2 finale Silver cupGewijzigd op 23/2U15A

16/03/202409:00ZH AVilvoorde City A

(U15A) 2-Gew U15 BJ
B
16/3/202410:00ZHKontich FC B

(Dames) 2 Prov Antw A
A
16/03/202410:30ZH AKVV Duffel B

(U9A) 2-Gew U9 BN
C3
16/03/202411:00ZH AFC Zemst Sp A

(U11A) 2-Gew U11 BC
B
16/03/202411:00ZH BVV Groot Kapelle

(U11B) 2-Gew U11 AZ
B
16/03/202411:00VC Rijmenam BZH B

(U8B) 2-Gew U8 BV

16/03/202411:15BHS United BZH B

(U12B) 2-Gew U12 BB

16/03/202412:30ZH BFC Zemst Sp B

U15B 2-Gew U15 BQ
B
16/03/202412:30ZH CKFC Meise B

(U15C) 2-Gew U15 BC
A
16/03/202413:30Fen Beig Humb BZH AGewijzigd op 22/2
(U10A) 2-Gew U10 AW

16/03/202412:45Sp Tisselt AZH A

(U17A) 2-Gew U17 AN

16/03/202413:00FC Zemst Sp BZH B

(U17B) 2-Gew U17 AP

16/03/202413:00SC Mechelen BZH A

(U12A) 2-Gew U12 AR

16/3/202414:30ZH BOostmalle Sp D

(Vets) Reg Res Antw Q+
A
16/03/202414:30ZHKFC Muizen

(U13) 2-Gew U13 BGveranderdB
16/03/202415:15VC Leest BZH B

(U9B) 2-Gew U9 BG

16/3/202416:15ZH AVC Leest AGewijzigd op 2/2
(Reserv) Reg Res Antw B
B
17/03/202409:30ZH BSC Mechelen b

(U10B) 2-Gew U10 BI
B
17/3/202410:30ZH aSC Mechelen Anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS
C3
17/03/202410:30ZH BZemst Sp Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL
D
17/03/202410:30ZHKFC Meise Anvt
(U6) 2-Gew U6 AA
C1
17/03/202411:30RWDM Girls MZH A

(U8A) 2-Gew U8 BG

17/3/202415:00KVV DuffelZH

(1st plg)4 PROV D

20/03/2024







22/3/202420:00K.SV Vlug VooruitZH

(Dames) 2 Prov Antw A

22/3/202420:30wIJNEGEM vc bZH B

(Vets) Reg Res Antw Q+

23/03/202409:00ZH AFen Beig Humb B

(U12A) 2-Gew U12 AR
B
23/03/202409:15K. Reet Sk AZH A

(U9A) 2-Gew U9 BN

23/03/202409:15SK PeulisZH B

(U8B) 2-Gew U8 BV

23/03/202409:30KSC Grimbergen CZH A

(U8A) 2-Gew U8 BG

23/03/202410:00ZH CFC Strombeek1932 B

(U15C) 2-Gew U15 BCVERANDERDA
23/03/202410:00VK heindonkZH B

(U11B) 2-Gew U11 AZ

23/03/202410:00Delta Londerzeel CZH B

(U9B) 2-Gew U9 BG

23/03/202411:00Verbr HofstadeZH

(U13) 2-Gew U13 BG

23/03/202411:00ZH ALonderzeel Untd A

(U11A) 2-Gew U11 BC
B
23/03/202412:30VV Groot Kapelle AZH A

(U17A) 2-Gew U17 AN

23/03/202412:30ZH BVC Leest

U15B 2-Gew U15 BQ
B
23/03/202413:00ZH BKFC Eppegem B

(U17B) 2-Gew U17 AP
A
23/03/202413:00Sp Kampenhout CZH B

(U12B) 2-Gew U12 BB

23/3/202413:15Kon Olvac CZH anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS

23/3/202415:00FC BlaasveldZH A

(Reserv) Reg Res Antw B

23/03/202412:45Sp Tisselt BZH A
GEWIJZIGD OP 12/1(U15A) 2-Gew U15 BJ

24/03/202409:30ZH AVV Groot Kapelle B

(U10A) 2-Gew U10 AW
B
24/03/202411:00ZH BKFC Muizen Agewijzigd op 28/1
(U10B) 2-Gew U10 BI
B
24/03/202410:30ZH BInfin Vilvoorde Anvt
(U7B) 2-Gew U7 BL
D
24/03/202410:30ZHInfin Vilvoordenvt
(U6) 2-Gew U6 AA
C1
24/3/202415:00ZHBO Beerzel

(1st plg)4 PROV D
A
27/3/2024







28/3/202418:15ZH A(Vriendsch)Sp Kampenhout
U15A Gew Vriendsch

29/03/202418:00TornooiKontichNIEUWU15B

30/03/2024
TornooiDElta LonderzeelVM
(U8A) Gew Vriendsch

30/03/2024
TornooiDElta LonderzeelNM
(U15C) Gew Vriendsch

30/03/2024
TornooiKFC WalemVM
(U6) VriendschNIEUW
30/3/2024
TornooiKFC RanstNM
(U7A) VriendschNieuw
30/03/2024
TornooiVerbr HofstadeNM
(U7B) VriendschNieuw
30/03/2024
TornooiKFC RanstNM
(U9A) Gew U9 BKNIEUWC3
30/3/2024
TornooiFEN Beig HumbMD
(U10A) VriendschNIEUW
30/3/2024
TornooiFEN Beig HumbNM
(U11B) VriendschNIEUW
31/03/2024







1/4/2024
TornooiKV BonhedienVM
(U13) Vriendsch

1/4/2024
TornooiRB Elzestraat

(U8B) VriendschNIEUW
1/4/2024
TornooiFen Beig HumbVM
(U6) VriendschNIEUW
5/04/2024







06/04/202409:00Sp Tisselt BZH A

(U10A) 2-Gew U10 AW

06/04/202409:15KSK Sint-AmandsZH A

(U11A) 2-Gew U11 BC

06/04/202409:30Verbr HofstadeZH Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL

6/4/202410:00ZHNoordstar VV

(Dames) 2 Prov Antw A
A
6/04/202410:30ZH AVilvoorde city A

(U8A) 2-Gew U8 BG
C1
6/04/202410:30ZH BVilvoorde City B

(U8B) 2-Gew U8 BV
C2
06/04/202411:00FC Zemst Sp AZH A

(U12A) 2-Gew U12 AR

06/04/202411:00ZH BFEN Beig Humb C

(U11B) 2-Gew U11 AZ
B
6/04/202411:00Verbr HofstadeZH B

(U10B) 2-Gew U10 BI

06/04/202412:30ZHSC Mechelen B

(U13) 2-Gew U13 BGveranderdA
06/04/202412:45Sp Tisselt AZH B

U15B 2-Gew U15 BQ

06/04/202413:00ZH AVC Leest A

(U17A) 2-Gew U17 AN
B
06/04/202414:00KCVV ElewijtZH B

(U17B) 2-Gew U17 AP

6/4/202414:30ZH BSp Cl Duffel B

(Vets) Reg Res Antw Q+
A
6/04/202415:00ZH AVerbr Hofstade B

(U9A) 2-Gew U9 BNveranderdC3
06/4/202415:00ZH BSp Tisselt C

(U9B) 2-Gew U9 BGveranderdD
6/4/202416:00ZH AVolh Wintam Eikevl

(Reserv) Reg Res Antw B
B
7/04/202409:30Strombeek 1932 BZHnvt
(U6) 2-Gew U6 AA

07/4/202410:30ZH BFC Blaasveld

(U12B) 2-Gew U12 BBVERANDERDB
07/04/202410:30ZH aGr Rd Katelijne Anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS
C3
7/4/202415:00VC LeestZH

(1st plg)4 PROV D

10/04/2024







12/4/202419:30VK HeindonkZH A

(Reserv) Reg Res Antw B

12/4/202420:00KFC Broechem AZH

(Dames) 2 Prov Antw A

13/04/202409:00ZH ALonderzeel Untd A

(U15A) 2-Gew U15 BJ
B
13/04/202409:15FC Zemst Sp BZH B

(U10B) 2-Gew U10 BIveranderd op 15/2
13/04/202409:30Verbr HofstadeZH B

(U12B) 2-Gew U12 BBVERANDERD
13/4/202409:30SK SteenhuffelZH B

(U9B) 2-Gew U9 BG

13/4/202409:30KatelijneZH anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS

13/04/202410:00VV Groot Kapelle BZH B

(U17B) 2-Gew U17 AP

13/04/202410:30Sp Tisselt BZH B

(U8B) 2-Gew U8 BV

13/04/202411:00ZH ASp Tisselt A

(U11A) 2-Gew U11 BC
B
13/04/202411:00ZH BVC Leest

(U11B) 2-Gew U11 AZ
B
13/04/202412:30ZH BKSK Wavria B

U15B 2-Gew U15 BQ
B
13/04/202412:30ZH CHOWm B

(U15C) 2-Gew U15 BC
A
13/04/202412:30SK Laar AZH

(U13) 2-Gew U13 BG

13/04/202412:30Vilvoorde CityZH A

(U12A) 2-Gew U12 AR

13/4/202412:30Sp FC HarenZH A

(U8A) 2-Gew U8 BG

13/04/202413:00SK Laar AZH A

(U17A) 2-Gew U17 AN

13/04/202413:00SC Duffel CZH A

(U9A) 2-Gew U9 BN

13/4/202414:30ZH BKFC Herenthout C

(Vets) Reg Res Antw Q+
A
14/4/202411:00ZH AStrombeek 1932 Bgewijzigd op 28/1
(U10A) 2-Gew U10 AW
B
14/04/202410:30ZH BSC Mechelen Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL
D
14/04/202410:30ZHSK Laarnvt
(U6) 2-Gew U6 AA
C1
14/4/202415:00ZHKV Bonheiden B

(1st plg)4 PROV D
A
17/04/2024







17/4/202418:30VV Groot Kapelle AZH C

(U15C) 2-Gew U15 BCNIEUW
19/4/202420:30SC Mechelen BZH

(Dames) 2 Prov Antw A

20/04/202409:00ZHKFC Katelijne

(U13) 2-Gew U13 BG
A
20/04/202409:00ZH ASK Laar

(U12A) 2-Gew U12 AR
B
20/04/202409:00ZH BVV Groot Kapelle B

(U12B) 2-Gew U12 BB
B
20/4/202409:15FC Zemst Sp CZH anvt
(U7A) 2-Gew U7 BS

20/04/202409:30VK WeerdeZH B

(U10B) 2-Gew U10 BI

20/04/202410:30ZH AKatelijne B

(U9A) 2-Gew U9 BN
C3
20/4/202410:30ZH BFen Beig Humb C

(U9B) 2-Gew U9 BG
D
20/04/202410:30ZH AE.Maz.Opwijk D

(U8A) 2-Gew U8 BG
C1
20/04/202410:30ZH BVK Heindonk

(U8B) 2-Gew U8 BV
C2
20/04/202411:15SC Mechelen AZH A

(U11A) 2-Gew U11 BC

20/4/202411:30Kalf Puursica AZH A

(U10A) 2-Gew U10 AW

20/04/202412:45FEN Beig HuMB CZH C

(U15C) 2-Gew U15 BC

20/04/202413:00ZH AKFC Eppegem C

(U17A) 2-Gew U17 AN
B
20/04/202413:00ZH BKVC Delta Londerzeel

(U17B) 2-Gew U17 AP
A
20/04/202413:30KV Bonheiden BZH B

U15B 2-Gew U15 BQ

20/04/202414:30KFC EppegemZHnvt
(U6) 2-Gew U6 AA

20/4/202415:00KVV Og Vorselaar CZH B

(Vets) Reg Res Antw Q+

21/04/202409:30KFC Meise BZH B

(U11B) 2-Gew U11 AZ

21/04/202411:15Europa 90 Kra BZH A

(U15A) 2-Gew U15 BJ

21/04/202411:30Fen Beig Humb BZH Bnvt
(U7B) 2-Gew U7 BL

21/4/202415:00SV GrasheideZH

(1st plg)4 PROV D

24/04/2024







27/04/2024
feestje dameschalet




27/04/2024
ZH DAMESVERHUUR




27/04/202409:000ZH AKVC Delta Londerzeel

(U15A) 2-Gew U15 BJ
B
27/04/202409:30Strombeek 1932 BZH A

(U8A) 2-Gew U8 BG

27/4/202410:00ZHKFC Nijlen

(Dames) 2 Prov Antw A
A
27/04/202411:00VC RijmenamZH B

(U12B) 2-Gew U12 BB

27/04/202411:00ZH AFCS MarieK-Branst A

(U11A) 2-Gew U11 BC
B
27/04/202411:00ZH BHOWM B

(U11B) 2-Gew U11 AZ
B
27/04/202411:00KFC Katelijne AZH B

(U8B) 2-Gew U8 BV

27/04/202411:15VV Groot Kapelle AZH A

(U12A) 2-Gew U12 AR

27/04/202411:15KFC LintZH A

(U9A) 2-Gew U9 BN

27/4/202411:30Kalf Puursica BZH B

(U9B) 2-Gew U9 BG

27/04/202412:30SK SteenhuffelZH A

(U17A) 2-Gew U17 AN

27/04/202412:30ZH BKCVV Elewijt A

U15B 2-Gew U15 BQ
B
27/04/202412:30ZH CKalf Puursica a

(U15C) 2-Gew U15 BC
A
27/04/202413:30RB ElzestraatZH

(U13) 2-Gew U13 BG

28/04/202409:30Fen Beigem Humb CZH B

(U17B) 2-Gew U17 AP

28/4/202409:30ZH AWillebroekse SV

(U10A) 2-Gew U10 AW
B
28/04/202411:00ZH BSp Kampenhout Cgewijzigd op 28/1
(U10B) 2-Gew U10 BI
B
28/4/202410:30ZH ARB Elzestraat Bnvt
(U7A) 2-Gew U7 BS
C3
28/04/202410:30ZH BSK Laar Anvt
(U7B) 2-Gew U7 BL
D
28/04/202410:30ZHSp Kampenhoutnvt
(U6) 2-Gew U6 AA
C1
28/4/202415:00ZHKFC Putte B

(1st plg)4 PROV D
A
1/5/2024
TornooiKFC EppegemVM
(U11A) Vriendsch

1/05/2024
Tornooi Ploeg 1VC Leest

(U13) Vriendsch

1/05/2024
Tornooi Ploeg 2VC Leest

(U13) Vriendsch

1/05/2024
TornooiLyra-Lierse

(U15A) Vriendsch

1/5/2024
TornooiKSK Wavria

(U8B) VriendschNIEUW
1/5/2024
TornooiKFC PutteNM
(U9B) VriendschNIEUW
1/5/2024
TornooiSp TisseltVM
(U10B) VriendchNBIEUW
1/5/2024
TornooiSp Tisselt

(U12B) VriendschNIEUW
1/5/2024
TornooiRFC Blaasveld

(U12A) VriendschNIEUW
1/05/202413:30winnr 61 (wedst 63)winnr 62 (ZH)OV
(Dames)BVA Finale

3/05/2024







3/5/2024
TornooiVC RijmenamAV
U15B VriendschNIEUW
3/05/2024
TornooiSK SteenuffelAV
(U17A) VriendschNIEUW
4/5/2024
ZH COMMUNIEVERHUUR




4/5/2024
TornooiKRC Mechelen

(U10A) Vriendsch

4/05/2024
TornooiKFC MeiseVM
(U7B) VriendschNieuw
4/05/2024
TornooiKFC MeiseNM
(U11B) VriendschNieuw
4/05/2024
TornooiSK SteenhuffelVM
(U12A) VriendschNIEUW
5/05/2024
TornooiSC MechelenVM
(U8A) Gew VriendschNIUEW
5/5/2024
TornooiSC MechelenNM
(U9A) Gew U9 BK
C3
5/5/2024
TornooiLonderzeel UNTDVM
(U6) Vriendsch

5/5/2024
TornooiLonderzeel UNTDNM
(U7A) VriendschNieuw
5/05/2024
TornooiSp KampenhoutNM
(U15A) Vriendsch

9/5/2024
ZH Jeugdtornooi 2024





9/05/2024
TornooiZH A

(U6) VriendschNIEUW
9/05/2024
TornooiZH B

(U6) VriendschNIEUW
09/5/2024
TornooiZH ANM
(U9A) Gew U9 BKNIEUWC3
9/5/2024
TornooiZH BNM
(U9B) VriendschNIEUW
9/05/2024
TornooiZH AVM
(U11A) VriendschNIEUW
9/05/2024
TornooiZH BVM
(U11B) VriendschNieuw
9/05/2024
TornooiZH AVM
(U12A) VriendschNIEUW
9/05/2024
TornooiZH BVM
(U12B) VriendschNIEUW
11/05/2024
ZH Jeugdtornooi 2024+plechtige communie

GEEN U12 !!

11/05/2024
TornooiZH AVM
(U7A) VriendschNieuw
11/05/2024
TornooiZH BVM
(U7B) VriendschNieuw
11/05/2024
TornooiZH AVM
(U10A) VriendschNIEUW
11/5/2024
TornooiZH BVM
(U10B) VriendchNBIEUW
11/05/2024
TornooiZHVM
(U13) VriendschNIEUW
11/5/2024
TornooiZH AAV
(U17A) VriendschNIEUW
11/5/2024
TornooiZH BAV
(U17B) VriendschNIEUW
12/05/2024
ZH Jeugdtornooi 2024





12/05/2024
TornooiZH AVM
(U8A) Gew VriendschNIUEW
12/5/2024
TornooiZH B

(U8B) VriendschNIEUW
12/05/2024
TornooiZH AVM
(U15A) VriendschNIEUW
12/5/2024
TornooiZH BVM
U15B VriendschNIEUW
12/5/2024
TornooiZH CVM
(U15C) Gew VriendschNIEUW
18/05/2024
TornooiKFC Muizen

(U15C) Gew VriendschNIEUW
19/5/2024
TornooiOHL RegiocupVM
(U11A) Vriendsch

19/5/2024
TornooiKFC MuizenAV
(U17B) VriendschNIEUW
20/05/2024
TornooiKFC Muizen

(U12B) VriendschNIEUW
26/5/2024
TornooiKCVV ElewijtNM
U15B VriendschNIEUW
22/6/2024VerhuurBBQ U17