U9A,U9B en U9C

Trainers:
Koen Silverans, Koen Verhoeven , Benny Peeters

Afgevaardigde U9:
Anne De Koning, Agim De Bruycker, Thierry Calbert

Spelers U9 :

Aleksandar Brasseur
Alexander Van de Maele
Bram Calbert
Cis Diddens
Daoud Bouidberane
Emiliano Huygens
Eppo Wouters
Fil De Neys
Kian Peeters
Laurent Van Nieuwenhove
Leito Cuypers
Leon Van Humbeeck
Liana Schelfhout
Louis Bosselaers
Louis Roskams
Lowie Van den Eede
Lowik Silverans
Rune Goossens
Seth Vanrompaey
Vic Andries
Vic De Bruycker
Vinz Brems
Xavi Mommaerts
Zian Verhoeven

U9A Kalender GEW U9 B

za 17/08/19TornooiSchelle Sp(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 24/08/19TornooiVK Heindonk(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
zo 25/08/19TornooiFC Zemst SpVM(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 31/08/1911:15uSt - Amands AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 7/09/1911:00uZH AVC Mortsel OG A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 14/09/199:30uSK Rapid Leest AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 21/09/1911:00uZH AKV Bonheiden A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 28/09/1911:00uLierse Kempzn BZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 5/10/1911:00uZH ASC O.L.V.E. A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 12/10/199:15uOlvac AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 19/10/1911:00uZH ASt - Amands A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 26/10/1912:00uVC Mortsel OG AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 2/11/1911:00uZH ASK Rapid Leest A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 9/11/1911:00uKV Bonheiden AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 16/11/1911:00uZH ALierse Kempzn B(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 23/11/199:15uSC O.L.V.E. AZH A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 30/11/1911:00uZH AOlvac A(U9A) COMP - GEW.U9 - B
do 26/12/19KwartfinalesLava-Beker(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 22/02/20Halve FinalesLava-Beker(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 9/05/20FinalesLava-Beker(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
zo 10/05/20FinalesLava-Beker(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B

U9B Kalender GEW U9 H

zo 25/08/19TornooiKFC Katelijne
za 31/08/199:30uFC Blaasveld AZH B
za 7/09/1911:00uZH BRb Elzestraat A
za 14/09/199:30uVC Rijmenam AZH B
za 21/09/1911:00uZH BKFC Muizen
za 28/09/199:45uKalf Puursica AZH B
za 5/10/199:30uSt - Amands BZH B
za 12/10/1911:00uZH BSp Tisselt A
za 19/10/1911:00uZH BFC Blaasveld A
za 26/10/1911:15uRb Elzestraat AZH B
za 2/11/1911:00uZH BVC Rijmenam A
za 9/11/1909:15uKFC MuizenZH B
za 16/11/1911:00uZH BKalf Puursica A
za 23/11/1911:00uZH BSt - Amands B
za 30/11/199:00uSp Tisselt AZH B

U9C Kalender GEW U9 AL

za 17/08/199:30uTornooiSK LaarVM
za 7/09/1911:00uZH CHeffen Sk
za 14/09/1912:00uSK Rapid Leest BZH C
za 21/09/1911:00uZH C BO Beerzel
za 28/09/1912:00uGr Rd Katelijne BZH C
za 5/10/1911:00uZH C VC Rijmenam B
za 12/10/1911:15uKSV Schriek BZH C
za 19/10/1911:00uZH C Sc Mechelen C
za 26/10/1910:00uHeffen SkZH C
za 2/11/1911:00uZH C SK Rapid Leest B
za 9/11/1911:00uBO BeerzelZH C
za 16/11/1911:00uZH C Gr Rd Katelijne B
za 23/11/1911:30uVC Rijmenam BZH C
za 30/11/1911:00uZH C KSV Schriek B
za 7/12/1910:00uSC Mechelen CZH C