U9A,U9B en U9C

Trainers:
Koen Silverans, Koen Verhoeven , Benny Peeters

Afgevaardigde U9:
Anne De Koning, Jan Bosselaers, Agim De Bruycker, Thierry Calbert

Spelers U9 :

Aleksandar Brasseur
Alexander Van de Maele
Bram Calbert
Cis Diddens
Daoud Bouidberane
Emiliano Huygens
Eppo Wouters
Fil De Neys
Kian Peeters
Laurent Van Nieuwenhove
Leito Cuypers
Leon Van Humbeeck
Liana Schelfhout
Louis Bosselaers
Louis Roskams
Lowie Van den Eede
Lowik Silverans
Rune Goossens
Seth Vanrompaey
Vic Andries
Vic De Bruycker
Vinz Brems
Xavi Mommaerts
Zian Verhoeven

U9A Kalender 2-GEW U9 F

za 17/08/19TornooiSchelle Sp(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 24/08/19TornooiVK Heindonk(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
zo 25/08/19TornooiFC Zemst SpVM(U9A) Vriendsch - GEW.U9 - B
za 31/08/1911:15uSt - Amands AZH A4 - 12(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 7/09/1911:00uZH AVC Mortsel OG A18 - 10(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 14/09/199:30uSK Rapid Leest AZH A2 - 15(U9A) COMP - GEW.U9 - B
vr 20/09/1918:30uZH A (VRW4)KV Bonheiden B27 - 8Lava 1ste ronde(KVK Hingene)
za 21/09/1911:00uZH AKV Bonheiden A20 - 3(U9A) COMP - GEW.U9 - B
vr 27/09/1918:30uLierse Kempzn BZH A7 - 16(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 5/10/1911:00uZH ASC O.L.V.E. A15 - 3(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 12/10/199:15uOlvac AZH A5 - 9(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 19/10/1911:00uZH ASt - Amands A14 - 8(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 26/10/1912:00uVC Mortsel OG AZH A4 - 11(U9A) COMP - GEW.U9 - B
vr 01/11/19TornooiK Reet SK(U9A) Vriend - GEW.U9 - B
za 2/11/1911:00uZH ASK Rapid Leest A16 - 8(U9A) COMP - GEW.U9 - B
vr 8/11/1918:30uSchelle Sp B(wed8)ZH A5 - 16Lava beker 1ste ronde
za 9/11/1911:00uKV Bonheiden AZH A1 - 10(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 16/11/1911:00uZH ALierse Kempzn B12 - 11(U9A) COMP - GEW.U9 - B
wo 27/11/1918:00uSC O.L.V.E. AZH A3 - 8(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 30/11/1911:00uZH AOlvac A12 - 6(U9A) COMP - GEW.U9 - B
za 14/12/1915:15uRumstse SKZH A5 - 23Lava beker KF wed12
ma 23/12/19TornooiHot Sport Jako Cup 2019(U9A) Vriend
za 28/12/19TornooiGroot Zemst Cup(U9A) Vriend
za 11/01/2011:00uZH ASK Rapid Leest A13 - 6(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
za 18/01/2011:00uKV Bonheiden AZH A4 - 11(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
wo 22/01/2018:00uZH ALierse Kmpzn site O11 - 1(U9A)(51) Nwsbladcup 1/8 fin nieuw
za 25/01/2011:00uZH ASt-Amands A15 - 6(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
wo 29/01/2018:00uLierse Kmpzn site OZH A4 - 12(U9A)(51) Nwsbladcup 1/8 fin nieuw
za 1/02/209:00uSp Tisselt AZH A0 - 18(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
za 8/02/2013:00uRupel Boom CZH A3 - 27(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
wo 12/02/2018:00uZH AFC Ekeren9 - 5(U9A)(59) Nwsbladcup 1/4 fin nieuw
za 15/02/2011:00uZH AKFC Muizen A22 - 2(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
wo 19/02/2018:00uFC EkerenZH A7 - 5(U9A)(59) Nwsbladcup 1/4 fin nieuw
za 29/02/2010:00uGr Rd Katelijne AZH AAfgelast(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
za 7/03/209:30uSK Rapid Leest AZH AAfgelast(U9A) 2-COMP - GEW.U9 - F
wo 11/03/2018:00uKFC BrasschaatZH A1 - 15(U9A)(61) Nwsbladcup 1/2 fin nieuw
za 11/04/20TornooiKSK HeistAFGELAST(U9A) Vriendsch
ma 13/04/2015:00uTornooiK Beerschot VAAFGELAST(U9A) Vriendsch
wo 22/04/2018:00uZH AKFC BrasschaatAfgelast(U9A)(61) Nwsbladcup 1/2 fin nieuw
zo 3/05/20VMTornooiVol Wintam-EikevlAfgelast(U9A) Vriendsch
za 9/05/20VMTornooiKFC DuffelAfgelast(U9A) Vriendsch
do 21/05/20TornooiZennester H(U9A) Vriendsch

U9B Kalender 2-GEW U9 P

DatumUurThuisploegUitploegUitslagReeks
zo 25/08/19TornooiKFC Katelijne(U9B) Vriendsch - GEW.U9 - H
za 31/08/199:30uFC Blaasveld AZH B5-17(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 7/09/1911:00uZH BRb Elzestraat A27-0(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 14/09/1912:30uVC Rijmenam AZH B11-5(U9B) COMP - GEW.U9 - H veranderd
za 21/09/1911:00uZH BKFC Muizen11-13(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 28/09/199:45uKalf Puursica AZH B6-20(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 5/10/199:30uSt - Amands BZH B4-18(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 12/10/1911:00uZH BSp Tisselt A6-7(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 19/10/1911:00uZH BFC Blaasveld A10-5(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 26/10/1911:15uRb Elzestraat AZH B7-9(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 2/11/1911:00uZH BVC Rijmenam A15-14(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 9/11/199:15uKFC MuizenZH B14-10(U9B) COMP - GEW.U9 - H veranderd
za 16/11/1911:00uZH BKalf Puursica A5-15(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 23/11/1911:00uZH BSt - Amands B7-12(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 30/11/199:00uSp Tisselt AZH B21-4(U9B) COMP - GEW.U9 - H
za 14/12/1910:00uFCE Kap o/d BosZH B15-9(U9B) Vriendsch nieuw
za 11/01/2011:00uZH BSK Rapid Leest B16 - 4(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 18/01/2011:00uKV Bonheiden CZH B11 - 10(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 25/01/2011:00uZH BVC Rijmenam A11 - 15(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 1/02/209:00uSp Tisselt CZH B6 - 15(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 8/02/209:45uKalf Puursica BZH B8 - 8(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 15/02/2011:00uZH BKVS Branst4 - 18(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 29/02/209:30uFC Blaasveld AZH BAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 7/03/2012:00uSK Rapid Leest BZH BAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 14/03/2011:00uZH BKV Bonheiden CAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 21/03/209:30uVC Rijmenam AZH BAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 28/03/2011:00uZH BSp Tisselt CAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 4/04/2011:00uZH BKalf Puursica BAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 11/04/20NMTornooiFC BeigemAfgelast(U9B) Vriendsch
za 18/04/2011:15uKVS BranstZH BAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
za 25/04/2011:00uZH BFC Blaasveld AAfgelast(U9B) COMP - 2-GEW.U9 - P
vr 01/05/20TornooiImnipa KSK WavriaAfgelast(U9B) Vriendsch
zo 17/05/20TornooiKRC BoortmeerbeekAfgelast(U9B) Vriendsch
do 21/05/20TornooiZennester HAfgelast(U9B) Vriendsch

U9C Kalender 2-GEW U9 AI

DatumUurThuisploegUitploegUitslagReeks
za 17/08/199:30uTornooiSK LaarVM(U9C) Vriendsch - GEW.U9 - AL
za 7/09/1911:00uZH CHeffen Sk22-6(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 14/09/1912:00uSK Rapid Leest BZH C21-6(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 21/09/1911:00uZH C BO Beerzel8-8(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 28/09/1912:00uGr Rd Katelijne BZH C 16-3(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 5/10/1911:00uZH C VC Rijmenam B12-5(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 12/10/1911:15uKSV Schriek BZH C 15-3(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 19/10/19ZH C vrij(U9C) COMP - GEW.U9 - AL nieuw ff oxf hemiksem c
za 26/10/1910:00uHeffen SkZH C 11-9(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 2/11/1911:00uZH C SK Rapid Leest B19-7(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 9/11/1911:00uBO BeerzelZH C 7-9(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 16/11/1911:00uZH C Gr Rd Katelijne B12-4(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 23/11/1911:30uVC Rijmenam BZH C 9-9(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 30/11/1911:00uZH C KSV Schriek B15-8(U9C) COMP - GEW.U9 - AL
za 11/01/2011:00uZH C Willebroekse14 - 4(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 18/01/2011:00uKFC Muizen BZH C 0 - 27(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 25/01/2011:00uZH C Heffen Sk6 - 7(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 1/02/2012:00uGr Rd Katelijne BZH C 11 - 7(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 8/02/2011:15uRB Elzestraat BZH C 6 - 9(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 15/02/2011:30uZH CVC Rijmenam B10 - 6(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 29/02/209:30uFC Blaasveld BZH C Afgelast(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 7/03/209:15uWillebroekseZH C Afgelast(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 14/03/2011:00uZH C KFC Muizen BAfgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 21/03/2010:00uHeffen SkZH C Afgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 28/03/2011:00uZH C Gr Rd Katelijne BAfgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 4/04/2011:00uZH C RB Elzestraat BAfgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
ma 13/04/20NMTornooiKV BonheidenAfgelast(U9C) Vriendsch
za 18/04/2011:30uVC Rijmenam BZH CAfgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 25/04/2011:00uZH C FC Blaasveld BAfgel(U9C) COMP - 2-GEW.U9 - AI
za 02/05/20TornooiKFC HeverAfgel(U9C) Vriendsch
zo 10/05/20TornooiVC RijmenamAfgel(U9C) Vriendsch
do 21/05/20TornooiZennester HAfgel(U9C) Vriendsch