U11A-B
Trainer :
Ben Vannitsen, Frederik Verhaeghe
Afgevaardigde :
Christophe De Rijcke, David Delvaux, Maarten Vanderhaeghe, Nikita Van der Linden
Spelers:
Arne Hartog
Cas Puttemans
Dante Reniers
Finn Verhaeghe
Gus Delvaux
Jasper Chadaporn De Keyzer
Jurre Gillisjans
Lucas Vernaillen
Mathis Bogaerts
Mats Pieters
Milo Dumon
Noah Lefevere
Phil Vannitsen
Senne Moeyersons
Sieme Keustermans
Thomas Jacobs
Twan Meyvis
Vic Van Hemeledonck
Victor Baert
Vince De Preter
Warre De Rijcke
William Vanderhaegen
U11A Kalender 2-GEW U11 BC
12/08/2023 | Tornooi | SK Londerzeel | NM | |
2/09/2023 | 09:30 | KV Bonheiden A | ZH A | 1 - 3 |
9/09/2023 | 11:00 | ZH A | FC Ik Dien B | 9 - 3 |
16/09/2023 | 10:30 | Eur 90 Kraainem A | ZH A | 10 - 6 |
23/09/2023 | 11:00 | ZH A | SK Nossegem A | 13 - 1 |
30/09/2023 | 11:15 | SC Mechelen A | ZH A | 6 - 12 |
7/10/2023 | 10:00 | FC VDP A | ZH A | 3 - 3 |
11/10/2023 | 18:00 | Sp Burcht FC-2 | ZH A (Bronze Cup) | 3 - 0 FF |
14/10/2023 | 11:00 | ZH A | KCS Machelen A | 1 - 7 |
21/10/2023 | 11:00 | ZH A | KV Bonheiden A | 3 - 6 |
4/11/2023 | 11:00 | ZH A | Eur 90 Kraainem A | 5 - 8 |
8/11/2023 | 18:00 | ZH A (Bronze cup) | KSV aartselaar | 3 - 6 |
11/11/2023 | 09:15 | SK Nossegem A | ZH A | 2 - 9 |
18/11/2023 | 11:00 | ZH A | SC Mechelen A | 10 - 2 |
25/11/2023 | 11:00 | ZH A | FC VDP A | 6 - 4 |
29/11/2023 | 18:30 | FC Ik Dien B | ZH A | 5 - 1 |
3/12/2023 | 09:30 | KCS Machelen A | ZH A | 5 - 0 |
9/12/2023 | Tornooi WM Soccer | Rupel Boom | Nieuw | |
13/01/2024 | 11:00 | ZH A | RB Elzestraat A | 11 - 3 |
20/01/2024 | 11:00 | FC Zemst Sp A | ZH A | Afgelast |
27/01/2024 | 11:00 | Londerzeel Untd A | ZH A | 8 - 3 |
03/02/2024 | 11:00 | ZH A | KSK Sint-Amands | 12 - 2 |
17/02/2024 | 09:00 | Sp Tisselt | ZH A | 3 - 2 |
24/02/2024 | 11:00 | ZH A | SC Mechelen A | 10 - 4 |
02/03/2024 | 09:30 | FCS MarieK-Branst A | ZH A | 2 - 14 |
09/03/2024 | 09:15 | RB Elzestraat A | ZH A | 2 - 7 |
16/03/2024 | 11:00 | ZH A | FC Zemst Sp A | 3 - 4 |
23/03/2024 | 11:00 | ZH A | Londerzeel Untd A | 1 - 7 |
06/04/2024 | 09:15 | KSK Sint-Amands | ZH A | 2 - 4 |
13/04/2024 | 11:00 | ZH A | Sp Tisselt A | 5 - 4 |
20/04/2024 | 11:15 | SC Mechelen A | ZH A | 5 - 2 |
27/04/2024 | 11:00 | ZH A | FCS MarieK-Branst A | |
1/5/2024 | VM | Tornooi | KFC Eppegem | |
9/5/2024 | VM | Tornooi | ZH A | NIEUW |
19/5/2024 | VM | Tornooi | OHL Regiocup |
U11B Kalender 2-GEW U11 AZ
27/08/2023 | Tornooi | Mariekerke-Branst | ||
2/09/2023 | 11:00 | Verbr Hofstade | ZH B | 2 - 10 |
9/09/2023 | 11:00 | ZH B | KFC Eppegem C | 4 - 3 |
16/09/2023 | 11:00 | FC Zemst Sp B | ZH B | 1 - 11 |
23/09/2023 | 11:00 | ZH B | Vilvoorde City B | 5 - 3 |
30/09/2023 | 10:45 | KCVV Elewijt | ZH B | 2 - 2 |
7/10/2023 | 10:00 | SK Laar A | ZH B | 2 - 6 |
15/10/2023 | 10:30 | Sp Kampenhout C | ZH B | 2 - 3 |
21/10/2023 | 11:00 | ZH B | Verbr Hofstade | 1 - 4 |
28/10/2023 | 09:30 | KFC Eppegem C | ZH B | 7 - 2 |
4/11/2023 | 11:00 | ZH B | FC Zemst Sp B | 10 - 6 |
12/11/2023 | 11:15 | Vilvoorde City B | ZH B | 2 - 5 |
18/11/2023 | 11:00 | ZH B | KCVV Elewijt | 1 - 7 |
25/11/2023 | 11:00 | ZH B | SK Laar A | 1 - 10 |
3/12/2023 | 09:30 | ZH B | Sp Kampenhout C | 7 - 4 |
13/01/2024 | 11:00 | ZH B | SK Laar B | 1 - 1 |
20/01/2024 | 10:00 | VV Groot Kapelle | ZH B | Afgelast |
27/01/2024 | 11:30 | ZH B | VK heindonk | 3 - 10 |
03/02/2024 | 09:30 | FEN Beig Humb C | ZH B | 8 - 1 |
17/02/2024 | 09:30 | VC Leest | ZH B | 7 - 5 |
24/02/2024 | 11:00 | ZH B | KFC Meise B | 9 - 1 |
02/03/2024 | 09:30 | HOWM B | ZH B | 4 - 4 |
13/03/2024 | 18:45 | SK Laar B | ZH B | 4 - 0 |
16/03/2024 | 11:00 | ZH B | VV Groot Kapelle | 5 - 6 |
23/03/2024 | AFGELAST ! | VK heindonk | ZH B | Wateroverlast |
30/03/2024 | NM | Tornooi | Fen Beig Humb | NIEUW |
06/04/2024 | 11:00 | ZH B | FEN Beig Humb C | 3 - 3 |
13/04/2024 | 11:00 | ZH B | VC Leest | 2 - 9 |
21/04/2024 | 09:30 | KFC Meise B | ZH B | 4 - 3 |
27/04/2024 | 11:00 | ZH B | HOWM B | |
04/05/2024 | NM | Tornooi | KFC Meise | NIEUW |
09/05/2024 | VM | Tornooi | ZH B | NIEUW |