U8A,B en C

Trainers U8:
Tom Van Loo, Kevin Van Den Eynde en Jorn Audiens

Afgevaardigde U8:
Koen Vermeire, Bart Fierens en Seppe Diels

Spelers U8:

Ayman Afkir
Castor Van der Auwera
Cyprian Niesyczynski
Damin El Lamzi
Gilles De Paepe
Imran El Maaroui
Inja Audiens
Jasper Andries
Jef Diels
Lars Van Loo
Lasse Metdenancxt
Levi De Wachter
Lou Lauwers
Mads Vermeire
Matthew Nobels
Medi Cottyn
Miel De Rijcke
Nils Platteau
Rik Van Loon
Robbe Gillisjans
Rose Vander Sande
Sam Fierens
Thorben Muyldermans
Wannes Van Dyck
Witse Wachters
Yatho Huybrechts

U8A Kalender GEW U8 C

za 17/08/19TornooiSchelle Sp
zo 25/08/19TornooiKFC Katelijne
za 31/08/199:30uBeerschot VA DZH A7 - 13
za 7/09/199:30uZH ARupel Boom FC C23 - 4
za 14/09/199:30uV. Wintam Eikevlt AZH A5 - 17
za 21/09/199:30uZH AKFC Brasschaat B14 - 4
za 28/09/1911:00uKV Bonheiden AZH A8 - 7
za 5/10/1911:00uKalf Puursica BZH A3 - 28
za 12/10/199:30uZH ASp Tisselt A12 - 8
za 19/10/199:30uZH ABeerschot VA D30 - 6
za 26/10/1912:00uRupel Boom FC CZH A7 - 11
za 2/11/199:30uZH AV. Wintam Eikevlt A10 - 5
za 9/11/1911:00uKFC Brasschaat BZH A8 - 16
za 16/11/199:30uZH AKV Bonheiden A10 - 6
za 23/11/199:30uZH AKalf Puursica B32 - 3
za 30/11/199:00uSp Tisselt AZH A12 - 8
za 7/12/1911:00uKV BonheidenZH A(Vriend)7 - 5

U8B Kalender GEW U8 G

za 24/08/19TornooiWillebroekse Sv
za 31/08/1910:00uGr Rd KatelijneZH B3 - 16
za 7/09/199:30uZH BRb Elzestraat A1 - 23
za 14/09/199:30uWillebroekse sv AZH B4 - 11
za 21/09/199:30uZH BFC Blaasveld5 - 6
za 28/09/1911:00uKFC PutteZH B14 - 5
za 5/10/1911:15uKVV Duffel AZH B9 - 10
za 12/10/199:30uZH BSp Tisselt B7 - 11
za 19/10/199:30uZH BGr Rd Katelijne10 - 13
za 26/10/199:30uRb Elzestraat AZH B18 - 5
za 2/11/199:30uZH BWillebroekse sv A17 - 10
za 9/11/199:30uFC BlaasveldZH B15 - 3
za 16/11/199:30uZH BKFC Putte8 - 9
za 23/11/199:30uZH BKVV Duffel A6 - 6
za 30/11/1910:30uSp Tisselt BZH B13 - 13

U8C Kalender GEW U8 U

za 17/08/199:30uTornooiSK LaarVM
za 31/08/199:30uVK HeindonkZH C23 - 1
za 7/09/199:30uZH CSK Rapid Leest3 - 21
za 14/09/1911:00uKFC MuizenZH C7 - 1
za 21/09/199:30uZH CVC Rijmenam4 - 20
za 28/09/1911:00uKV Bonheiden BZH C17 - 4
za 5/10/1910:00uSC Mechelen CZH C1 - 14
za 12/10/199:30uZH CKSK Wavria C4 - 14
za 19/10/199:30uZH CVK Heindonk2 - 10
za 26/10/1912:00uSK Rapid LeestZH C8 - 5
za 2/11/199:30uZH CKFC Muizen0 - 16
za 9/11/1912:00uVC RijmenamZH C5 - 11
za 16/11/199:30uZH CKV Bonheiden B1 - 7
za 23/11/199:30uZH CSC Mechelen C9 - 6
za 30/11/1911:00uKSK Wavria CZH C20 - 1