U10A en B

Trainer :
Jorn Audiens, Patrick Fierens, Frederik Verhaeghe, Bart Vercammen

Afgevaardigde :
Steven Van der Elst, Eddy Quintelier, Sarah Cools, Herbert Robijns

Spelers:

Arno Brabant
Arthur Baert
Bas Van Loon
Bo Bollaert
Ebbe Vercammen
Guillaume Goubert
Imran Bouseksou
Klaas Vandebriel
Loic Lombaerts
Luca Audiens
Mats De Jonghe
Mauro Dierickx
Noah Jacobs
Rube Fierens
Siebe Ceuppens
Stan Van der Elst
Thayco Huybrechts
Vasile Vizeteu
Vince De Ruyter
Wiebe Kets
Wiebe Van Den Steen
Wiebe Verhaeghe
Willem Robijns
Wout Casteels
Yari Quintelier
Yarne Aelvoet

U10A Kalender GEW U10 C

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
za 17/08/19
TornooiSchelle Sp
za 7/09/1912:30uZH AKessel Untd A7 - 4
za 14/09/1914:30uRupel Boom FC BZH A3 - 4
za 21/09/1912:30uZH AKV Bonheiden A5 - 3
za 28/09/1910:00uGr RD KatelijneZH A0 - 21
za 5/10/1909:30uLierse Kempenzn AZH A2 - 10
za 26/10/199:30uKessel Untd AZH A
za 2/11/1912:30uZH ARupel Boom FC B
za 9/11/199:30uKV Bonheiden AZH A
za 16/11/1912:30uZH AGr RD Katelijne
za 23/11/19vrijZH Aff Broechem
za 30/11/1912:30uZH ALierse Kempenzn A
za 7/12/19TornooiKFC Rupel Boom
za 2/5/20TornooiOHL Regiocup 2020
zo 10/05/20NMTornooiFCV Dender

.

U10B Kalender GEW U10 Y

zo 25/08/19TornooiFC Ramsdonk
za 31/08/199:30uFC OppuursZH B5 - 4
za 7/09/1912:30uZH BSchelle Sp C16 - 2
za 14/09/199:30uVK HeindonkZH B1 - 5
za 21/09/1912:30uZH BK Reet SK7 - 1
za 28/09/1911:15uKalf.Puursica BZH B0 - 14
wo 02/10/1918:30uZH B(Neo)U9 KV Bonheiden
za 5/10/1913:00uSC Mechelen CZH B1 - 5
wo 9/10/1918:30uU9 KV BonheidenZH B(Neo)11 - 14
za 12/10/1912:30uZH BKVS Branst B15 - 2
za 19/10/1909:30uWillebroekse SV (Neo)ZH B(Neo)2 - 22
za 19/10/1912:30uZH BFC Oppuurs1 - 3
za 26/10/199:30uSchelle Sp CZH B
za 2/11/1912:30uZH BVK Heindonk
wo 6/11/1918:30uZH B(Neo)SK Laar(Vriend)
za 9/11/1911:15uK Reet SKZH B
wo 13/11/1918:30uSK Laar(Vriend)ZH B(Neo)
za 16/11/1912:30uZH BKalf.Puursica B
za 23/11/1911:00uZH B(Neo)Willebroekse SV (Neo)
za 23/11/1912:30uZH BSC Mechelen C
za 30/11/1911:00uKVS Branst BZH B

.