U7A

Trainer U7A :
Jorn Audiens

Afgevaardigde U7A :
Koen Vermeire

Spelers U7A:

Amir Laghzaoui
Damin El Lamzi
Mads Vermeire
Matthew Nobels
Miel De Rijcke
Nils Platteau
Stan Buekenhout
Wannes Van Dyck
Yanis Ouamari

U7A Kalender 2GEW U7 REEKS K

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
za 18/08/18TornooiSK Laar
za 1/09/189:30uZH AKFC Duffel Anvt
za 8/09/189:00uSp Tisselt BZH Anvt
za 15/09/189:30uZH AKSK St-Amandsnvt
za 22/09/1811:00uVol WintamZH Anvt
za 29/09/189:30uKRC MechelenZH Anvt
za 6/10/189:30uZH AKSK Wavria Anvt
za 13/10/1811:00uKatelijne-Waver AZH Anvt
za 20/10/18VrijZH A
za 27/10/189:30uZH ASp Tisselt Bnvt
za 3/11/189:30uKSK St-AmandsZH Anvt
za 10/11/189:30uZH AVol Wintamnvt
za 17/11/189:30uZH AKRC Mechelennvt
za 24/11/189:30uKSK Wavria AZH Anvt
za 1/12/189:30uZH AKatelijne-Waver Anvt
za 12/01/199:30uKontich FCZH Anvt
za 19/01/199:30uZH AKatelijne-Waver Anvt
za 26/01/199:30uKRC Mechelen AZH AAfgel
za 2/02/199:30uZH AKVV Duffel BAfgel
za 9/02/199:30uKSK Wavria AZH Anvt
za 16/02/199:30uZH AKFC Duffelnvt
za 23/02/1911:15uRB Elzestraat AZH Anvt
za 9/03/199:30uZH AKontich FCnvt
za 16/03/1911:00uKatelijne-Waver AZH AAfgel
za 23/03/199:30uZH AKRC Mechelen Anvt
za 30/03/1911:15uKVV Duffel BZH Anvt
za 6/04/199:30uZH AKSK Wavria Anvt
za 13/04/199:15uKFC DuffelZH Anvt
za 20/04/19TornooiKFC Walem
za 27/04/199:30uZH ARB Elzestraat Anvt
wo 01/05/19TornooiSK Rapid Leest
za 04/05/19NMTornooiSK Londerzeel
za 25/05/19NMTornooiJong Sint-Gillis
zo 02/06/1911:00uTornooiZennester

U7B

Trainer U7B :
Filip Van Laer

Afgevaardigde U7B :
Bart Fierens en Seppe Diels

Spelers U7B:

Castor Van der Auwera
Cyprian Niesyczynski
Daan Reusens
Jef Diels
Levi De Wachter
Rayhan Bouseksou
Rose Vander Sande
Sam Fierens
Thorben Muyldermans

U7B Kalender 2GEW U7 REEKS S

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
za 25/08/18TornooiVK Heindonk
za 1/09/189:30uZH BSp Tisselt Cnvt
za 8/09/1811:00uWillebroekse SVZH Bnvt
za 15/09/189:30uZH BKFC Lint Bnvt
za 22/09/1810:15uOlvac CZH Bnvt
za 29/09/18VrijZH B
za 6/10/189:30uZH BKVS Branstnvt
za 13/10/189:30uFC OppuursZH Bnvt
za 20/10/1810:30uSp Tisselt CZH Bnvt
za 27/10/189:30uZH BWillebroekse SVnvt
za 3/11/1812:30uKFC Lint BZH Bnvt
za 10/11/189:30uZH BOlvac Cnvt
za 17/11/18ZH BVrijnvt
za 24/11/189:30uKVS BranstZH Bnvt
za 1/12/189:30uZH BFC Oppuursnvt
za 12/01/1911:00uKRC Mechelen BZH Bnvt
za 19/01/199:30uZH BKFC Walemnvt
za 26/01/1912:00uGr Rd KatelijneZH BAfgel
za 2/02/199:30uZH BVC RijmenamAfgel
za 9/02/199:30uKVV Duffel AZH Bnvt
za 16/02/199:30uZH BRb Elzestraat Bnvt
za 23/02/1911:00uK Rumstse SKZH Bnvt
za 9/03/199:30uZH BKRC Mechelen Bnvt
za 16/03/1911:15uKFC WalemZH Bnvt
za 23/03/199:30uZH BGr Rd Katelijnenvt
za 30/03/1911:00uVC RijmenamZH Bnvt
za 6/04/199:30uZH BKVV Duffel Anvt
za 13/04/1911:15uRb Elzestraat BZH Bnvt
za 27/04/199:30uZH BK Rumstse SKnvt
zo 05/05/19TornooiBO Beerzel
zo 19/05/19TornooiKSC Mechelen
zo 02/06/1911:00uTornooiZennester

U8C(U7C)

Trainer U8C(U7C) :
Tom Van Loo

Afgevaardigde U8C(U7C) :
X

Spelers U8C(U7C):

Inja Audiens
Jasper Andries
Lars Van Loo
Lasse Metdenancxt
Liam Kinnart
Lou Lauwers
Medi Cottyn
Rik Van Loon
Yatho Huybrechts

U8C(U7) Kalender 2GEW U8 AH

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
za 18/08/18TornooiSK Laar
za 1/09/1811:15uKFC MuizenZH C11 - 8
za 8/09/1811:00uZH CKFC Putte A4 - 39
za 15/09/189:30uWillebroekse SVZH C36 - 6
za 22/09/1811:00uZH CMolenzn-Hallaar C2 - 30
za 29/09/1811:00uZH CRB Elzestraat B10 - 12
za 6/10/189:30uYR KV Mechelen CZH C24 - 11
za 13/10/1811:00uZH CKSK St-Amands A8 - 24
za 20/10/1811:00uZH CKFC Muizen3 - 17
za 27/10/1811:00uKFC Putte AZH C17 - 7
za 3/11/1811:00uZH CWillebroekse SV4 - 24
za 10/11/189:30uMolenzn-Hallaar CZH C23 - 5
za 17/11/189:30uRB Elzestraat BZH C15 - 5
za 24/11/1811:00uZH CYR KV Mechelen C7 - 27
za 1/12/1811:15uKSK St-Amands AZH C23 - 6
za 12/01/1911:00uZH CKatelijne-Waver C15 - 3
za 19/01/1911:15uRb Elzestraat BZH C7 - 12
za 26/01/1911:00uZH CKV Bonheiden DAfgel
za 2/02/1912:00uGr Rd Katelijne BZH C6 - 13
za 9/02/1911:00uZH CVC Rijmenam4 - 6
za 16/02/1910:00uKSV Schriek AZH C4 - 28
za 23/02/1911:00uZH CKVV Duffel A28 - 5
wo 27/02/1918:00uKatelijne-Waver CZH C2 - 20
za 16/03/1911:00uZH CRb Elzestraat B16 - 5
za 23/03/199:30uKV Bonheiden DZH C12 - 11
za 30/03/1911:00uZH CGr Rd Katelijne B13 - 7
za 6/04/199:30uVC RijmenamZH C11 - 6
za 13/04/1911:00uZH CKSV Schriek A12 - 10
za 22/04/19mVMTornooiFC Beigem
za 27/04/199:30uKVV Duffel AZH C4 - 13
wo 01/05/19TornooiSp Tisselt
za 04/05/19VMTornooiKFC Duffel
zo 02/06/1911:00uTornooiZennester