U13A en U13B

Trainer:
Bart Vercammen, David Vanderlinden en Dimitri Ghysels
Afgevaardigde :
Bjorn Van Beveren, Jan Peters, John Van Houtvinck, Patrick De Roover en Yves Vander Sande

Spelers:

Aster Barmans
Daan Casteels
Dario De Laet
Dries Theuniers
Duncan Vander Sande
Ferre Goossens
Ferre Martin
Frederik Jansen
Gus Peters
Jack Cauwenbergh
Kobe De Roover
Kyan Peeters
Lander Ooms
Lander Van Pee
Lars Van den Branden
Lars Van den Broeck
Louis Dewals
Maximilian Wolek
Paul Van Beveren
Pieterjan Verlinden
Rob Buekenhout
Rune Sluijs
Rune Van Houtvinck
Thor Peters
Vik Kerremans
Vince Keuleers

U13A Kalender GEW U13 Y

21/08/2021Tornooi wm soccerKSK Heist
29/08/2021VMTornooiKSV Aartselaar
30/08/2021Tornooi wm soccerYTh cup gold-silver
5/09/202111:00Minderhout VV AZH A7 - 4
12/09/202110:30ZH AKSV Aartselaar A11 - 3
15/09/202118:30ZH A(YTH-Cup GOLD)STA Genk12 - 23-0
19/09/202109:15Reet SK AZH A4 - 3
22/09/202118:30KVC HaachtZH A(YTH-Cup GOLD)1 - 9 (4-2)
26/09/202110:30ZH AEkeren Donk B5 - 0
29/09/202119:00SC Duffel AZH A4 - 8
06/10/202118:00ZH A(YTH-Cup GOLD)SK Londerzeel1 - 63-3
10/10/202110:30ZH AMinderhout VV A8 - 3
15/10/202118:30Nielse SV(op Willebroekse)ZH A(LAVA wed2)2 - 18
17/10/202110:30ZH AKSV Aartselaar A9 - 1
24/10/202110:30ZH AReet SK A
27/10/202118:30KFC De KempenZH A(YTH-Cup GOLD)veranderd
31/10/202109:30Ekeren Donk BZH A
7/11/202110:30ZH ASC Duffel A
14/11/202111:00Minderhout VV AZH A
21/11/202109:30KSV Aartselaar AZH Averanderd
28/11/202109:15Reet SK AZH A
5/12/202110:30ZH AEkeren Donk B
26/12/202117:00K Reet SK(op Schelle)ZH A(LAVA wed9)nieuw
11/03/202218:30winnr wed9(Lava 1/2 finale)winnr wed10wed13

U13B Kalender GEW U13 Z

22/08/2021TornooiGr RD Katelijne
5/09/202110:45St-Dymphna Geel BZH B3 - 10
12/09/202110:30ZH BKSV Aartselaar B3 - 2
18/09/202113:00Herenthout BZH B3 - 5
26/09/202110:30ZH BKFC Lint2 - 2
29/09/202118:30KV HooiktZH B2 - 4
05/10/202118:30FC VDP SPZH B(YTH-Cup Silver)6 - 3 (2-2)
10/10/202110:30ZH BSchelle Sp B2 - 2
15/10/202118:30ZH B(op Willebroekse)Rumstse SK(LAVA)15 - 0
24/10/202110:30ZH BSt-Dymphna Geel B
31/10/202111:30KSV Aartselaar BZH B
7/11/202110:30ZH BHerenthout B
14/11/202110:00KFC LintZH B
20/11/202114:30ZH BKV Hooikt
24/11/202118:30ZH B(YTH-Cup Silver)Schelle Spnieuw
28/11/202109:30Schelle Sp BZH B
26/12/202117:00ZH B(1/4 fin)winnr wed4(op schelle)wed10 LAVA
11/03/202218:30winnr wed9(1/2 fin)winnr wed10wed13 LAVA