Jeugdopleiding 2022 – 2023

De AVJO (algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding) is verantwoordelijk voor het uitzetten van de grote lijnen op sportief vlak en fungeert als schakel tussen het bestuur en de technische staf. Hij wordt bijgestaan door de TVJO’s (technisch verantwoordelijken jeugdopleiding) die op technisch vlak de jeugdtrainers ondersteunen, begeleiden en waken over de continuïteit en kwaliteit van de opleiding.

Zij houden zich met het zuiver sportieve bezig en dragen de visie van de club – een normale doorstroming van de jeugd van duiveltje tot, hopelijk, eerste elftal – verder uit doorheen de jeugdcategorieën. Hiermee tonen we aan dat Zennester blijft investeren in een degelijke jeugdwerking.

AVJO
e-mail : sportief@zennester.be

Tom Van Loo
TVJO en Coördinator Bovenbouw U15–U17–U21–Reserven-1ste Ploeg-Dames

tel : 0475/27 07 21
e-mail : tom.van.loo1976@telenet.be of sportief@zennester.be

Jorn Audiens
Coördinator Middenbouw U10–U11–U12–U13

tel : 0479/48 15 05
e-mail : jornaudi@hotmail.com

Kevin Van Den Eynde
Coördinator Onderbouw U5 – U6 – U7 – U8 – U9

tel : 0475/49 92 03
e-mail : kevin.vandeneynde23@telenet.be

Trainers :

U5/U6 : Kenny Van Den Eynde, GSM: 0473/516983, mail: van.den.eynde.kenny@gmail.com en Zoe Van Bouwel, GSM: 0471/711004, mail: zoevanbouwel@telenet.be
U7 : Koen Lauwers, GSM: 0473/674497, mail: Lauwers.koen@telenet.be en Gert Vercammen, GSM: 0479/934985, mail: gert_vercammen@mail.com
U8 : Benny Willems, GSM: 0471/673600, mail: bennywillems@hotmail.be en Imke Van Dyck, GSM: 0468/162028, mail: vdimkevd@gmail.com
U9 : Kenny Van Den Eynde, GSM: 0473/516983, mail: van.den.eynde.kenny@gmail.com en Zoe Van Bouwel, GSM: 0471/711004, mail: zoevanbouwel@telenet.be
U10 : Ben Vannitsen, GSM: 0475/218307, mail: benvannitsen@hotmail.com en Frederik Verhaeghe, GSM: 0497/622124, mail: frederikverhaeghe@gmail.com
U11 : Lessa Desmet, GSM: 0493/820740, mail: lessa.desmet@gmail.com en Patrick Fierens, GSM: 0476/919509, mail: Patrick.fierens1@telenet.be
U12 : Kevin Buys, GSM: 0476/846858, mail: kevinbuys@hotmail.com
U13 : Jorn Audiens, GSM: 0479/481505, mail: jornaudi@hotmail.com en Frederik Verhaeghe, GSM: 0497/622124, mail: frederikverhaeghe@gmail.com
U15 : Bart Vercammen, GSM: 0486/951117, mail: chapelwineries@hotmail.com, Kevin Van Den Eynde, GSM: 0475/499203, mail: kevin.vandeneynde23@telenet.be en Dimitri Ghysels, GSM: 0468/121979, mail: dimitri.ghysels@telenet.be
U17 : Gunther Dierickx, GSM: 0472/514392, mail: dierickx.gordts@skynet.be
U21 : Guillaume Dangriaux, GSM: 0484/868357, mail: guillaume.dangriaux@outlook.be

Res : Jamie Caluwé, GSM: 0487/671556, mail: jamiecaluwe@gmail.com
Vets : Gino Andries, GSM: 0477/956552, mail: gino.andries1@telenet.be
Dames : Kevin Van Den Eynde, GSM: 0475/499203, mail: kevin.vandeneynde23@telenet.be
1e ploeg : Dave Meersman, GSM: 0499/342977, mail: dave_meersman@hotmail.com en Ruud Schelkens, GSM: 0474/927337, mail: ruudschelkens@hotmail.com

Keepertrainers :

Keeperstrainer 1ste Ploeg: Tom Van Dessel, GSM: 0476 35 71 10, mail: tom_vandessel@telenet.be

Middenbouw/Bovenbouw: Philippe Rummens, GSM: 0498/697401, mail: Philippe.rummens1@telenet.be