U10A

Trainer :
Katrien Rosiers

Afgevaardigde :
Jan Peters

Spelers:

Dries Theuniers
Frederik Jansen
Gus Peters
Lars Van den Branden
Rob Buekenhout
Rune Van Houtvinck
Thor Peters

U10A Kalender GEW U10 REEKS E

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
zo 19/08/18TornooiSchelle Sp
wo 29/08/1818:15uZH A(Vriend)KFC Eppegem A4 - 8
za 1/09/189:00uSp Tisselt AZH A4 - 10
wo 5/09/1818:30uZH AFC Berlaar-Heikant15 - 3
za 15/09/189:30uSchelle Sp AZH A2 - 6
za 22/09/1812:30uZH ARB Elzestraat
za 29/09/1812:30uZH AMariaburg VK
za 6/10/189:30uKV Bonheiden AZH A
za 13/10/1812:30uZH ASK Rita Berlaar A
za 20/10/1812:30uZH ASp Tisselt A
za 27/10/1811:15uFC Berlaar-HeikantZH A
za 3/11/1812:30uZH ASchelle Sp A
za 10/11/189:30uRB ElzestraatZH A
za 17/11/1811:00uMariaburg VKZH A
za 24/11/1812:30uZH AKV Bonheiden A
za 1/12/1811:30uSK Rita Berlaar AZH A
zo 5/5/19TornooiHOWM
zo 12/05/19NMKwalific. TornooiFCV Dender
zo 25/05/19Hoofd TornooiFCV Dender

U10B

Trainer :
Thierry Lucas en David Peeters

Afgevaardigde :
Patrick De Roover en Yves Vander Sande

Spelers:

Axel Coninx
Bo Robijns
Daan Casteels
Dario De Laet
Duncan Vander Sande
Emiel Bosselaers
Ferre Goossens
Jack Cauwenbergh
Jelle Delmotte
Jens Cammaer
Jonas Orens
Kobe De Roover
Kyan Peeters
Lander Ooms
Lander Van Pee
Louis Dewals
Matthias Fatoux
Mattis Lucas
Maximilian Wolek
Stesse Bernaerts
Vik Kerremans

U10B Kalender GEW U10 REEKS F

DatumUurThuisploegUitploegUitslag
zo 26/08/18NMTornooiFC Ramsdonk
wo 29/08/1818:15ZH B(Vriend)KFC Eppegem B14 - 3
za 1/09/189:30uK Ramsel FCZH B2 - 5
za 8/09/1812:30uZH BVC Rijmenam A5 - 7
za 15/09/1811:00uBO BeerzelZH B2 - 6
za 22/09/1812:30uZH BSK Rapid Leest
za 29/09/1812:30uZH BKFC Muizen
za 6/10/1815:30uZH BKFC Putte
za 13/10/1812:30uZH BKSC Mechelen B
za 20/10/1812:30uZH BK Ramsel FC
za 27/10/189:30uVC Rijmenam AZH B
za 3/11/1812:30uZH BBO Beerzel
za 10/11/189:30uSK Rapid LeestZH B
za 17/11/1811:15uKFC MuizenZH B
za 24/11/1816:00uKFC PutteZH B
za 1/12/1811:30uKSC Mechelen BZH B
za 4/05/19VMTornooiOHL Regiocup