Zaterdag
Datum | Shift 1 | Shift 2 | Opening Chalet | |
---|---|---|---|---|
za 13-01-2024 | 07u45-10u30 : U15A | 10u00-13u00: U15C | Herbert | |
za 20-01-2024 | 07u45-10u30 : U12B | 10u00-13u00: U9B | Koen | |
za 27-01-2024 | 07u45-10u30 : U13 | 10u00-13u00: U8A+B | Yves | |
za 03-02-2024 | 07u45-10u30 : U12A | 10u00-13u00: U15B | Herbert | |
za 10-02-2024 | vrij | vrij | ||
za 17-02-2024 | 07u45-10u30 : U12B | 10u00-13u00: U8A+B | Gino | |
za 24-02-2024 | 07u45-10u30 : U15A | 10u00-13u00: U11A+B | Ben | |
za 02-03-2024 | 07u45-10u30 : Dames | 10u00-13u00: U9A+B | David | |
za 09-03-2024 | 07u45-10u30 : U12B | 10-11u30: U8A+B/11u30-13u: U9B | Thierry | |
za 16-03-2024 | 07u45-10u30 : Dames | 10u00-13u00: U15C | Herbert | |
za 23-03-2024 | 07u45-10u30 : U12A | 10u00-13u00: U15B | Koen | |
za 30-03-2024 | vrij | vrij | ||
za 06-04-2024 | 07u45-10u30 : Dames | 10u00-13u00: U13 | Yves | |
za 13-04-2024 | 07u45-10u30 : U15A | 10u00-13u00: U11A+B | Gino | |
za 20-04-2024 | 07u45-10u30 : U13 | 10u00-13u00: U9A+B | Ben | |
za 27-04-2024 | 07u45-10u30 : U15A | 10u00-13u00: U15B+C | David | |
OPGELET: 1u15min | voor 1ste wedstrijd | begint de tapshift | ||
Dagen dat wedstrijden | 30min later beginnen | mag tapshift ook later |
Zondag
Datum | Shift 1 | Shift 2 | Opening Chalet | |
---|---|---|---|---|
zo 14-01-2024 | 08u15-10u30 : U10B | 10u30-13u00 : U7B | Frederik | |
zo 21-01-2024 | 08u15-10u30 : U10A | Eerste shift tot einde | Koen | |
zo 28-01-2024 | 08u15-10u30 : U7A | Eerste shift tot einde | Yves | |
zo 04-02-2024 | 08u15-10u30 : U10B | 10u30-13u00 : U6 | Frederik | |
zo 11-02-2024 | vrij | vrij | ||
zo 18-02-2024 | 09u15- ? : U7A | Shift start om 9u15 tot ? | Gino | |
zo 25-02-2024 | 08u15-10u30 : U10A | 10u30-13u00 : U7B | Ben | |
zo 03-03-2024 | vrij | vrij | ||
zo 10-03-2024 | 10u15-? : U10A | Eerste shift tot einde | Thierry | |
zo 17-03-2024 | 08u15-10u30 : U10B | 10u30-13u00 : U6 | Herbert | |
zo 24-03-2024 | 08u15-10u30 : U10A | 10u30-13u00 : U7B | Koen | |
zo 31-03-2024 | vrij | vrij | ||
zo 07-04-2024 | 08u15-10u30 : U7A | 10u30-13u00 : U12B | Yves | |
zo 14-04-2024 | 08u15-10u30 : U10A | 10u30-13u00 : U6 | Gino | |
zo 21-04-2024 | vrij | vrij | ||
zo 28-04-2024 | 08u15-10u30 : U10B | 10u30-13u00 : U7B | David |